LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi->Eclipse Cross SUV un GT-PHEV Concept   
Eclipse Cross SUV un GT-PHEV Concept

eclipse_cross_s_200Tokija, 2018. gada 23. aprīlis. - Divi no Mitsubishi Motors jaunākajiem izstrādājumiem - Eclipse Cross SUV un GT-PHEV Concept - Čikāgas Arhitektūras un dizaina muzejā (Chicago Athenaeum) no ekspertiem saņēmuši GOOD DESIGNTM* balvas.

Balvas liecina par veiksmīgu dizaina renesansi Mitsubishi Motors automobiļos - jaunu izskatu ir ieguvis Outlander face-lift modelis, virkne ar skaļām gavilēm uzņemto konceptauto un pilnīgi jaunais Eclipse Cross.

GOOD DESIGNTM balvas ir visvecākā un visprestižākā pasaules balvu programma par dizaina izcilību un inovācijām. Šīs balvas pasniedz Čikāgas Arhitektūras un dizaina muzejs, un tās paredzētas, lai apzinātos mūsdienu dizaina identitāti, kā arī lai godātu produktus un dizaina un ražošanas nozares līderus.

GOOD DESIGNTM balvu Čikāgā 1950. gadā ieviesa arhitektūras un dizaina leģendas Edgars Kaufmans juniors [Edgar Kaufmann, Jr.], Īro Sārinens [Eero Saarinen] un Čārlzs un Rejs Īmsi [Charles and Ray Eames].

"Tas ir liels gods, ka mūsu smago darbu ir atzinīgi novērtējusi tik prestiža organizācija," sacīja Mitsubishi Motors Dizaina nodaļas korporatīvais viceprezidents Cunehiro Kunimoto [Tsunehiro Kunimoto]."Eclipse Cross ir pirmais no jaunajiem automobiļiem, kurā saskatāma mūsu robustā un atjautīgā (Robust and Ingenious) dizaina filozofija. Savukārt GT-PHEV Concept dod mājienu, kādi šajā virzienā tiks veidoti nākamās paaudzes Mitsubishi apvidus auto."

Eclipse Cross spēcīgas kupejas izskats ir apvienots ar dinamiska SUV mobilitāti, kam piešķirts raksturīgais Mitsubishi stils, tehnoloģijas un vadīšanas pārliecība. Automobilī ir īstenota Mitsubishi raksturīgā DYNAMIC SHIELD priekšdaļas dizaina koncepcija, vizuāli aizsargvairogu veidojot ar melnu vidus daļu un hromētiem akcentiem.

Aizmugures daļu izceļ gandrīz kubiskais stils, kas izveidots ap augstu novietotajiem gareniskajiem aizmugures lukturiem, un horizontāli sadalītais aizmugurējais logs.

MITSUBISHI GT-PHEV Concept, kas pirmo reizi tika izrādīts 2016. gada Parīzes autoizstādē, arī "runā Mitsubishi jaunākajā dizaina valodā" un ir aprīkots ar MMC modernajām un patentētajām elektriskajām un visu riteņu piedziņas vadības tehnoloģijām.

Kopumā dizainiski MITSUBISHI GT-PHEV Concept atgādina "ground tourer" tipa auto ar robustām un atjautīgām īpašībām.

"GT-PHEV nav apjoma automobilis. Taču tas sniedz skaidru norādi, kā Mitsubishi dizaina valoda iemiesojas automobiļos, ko jūs jau tuvākajā nākotnē varēsiet iegādāties," sacīja Kunimoto. "Ceru, ka mūsu darbs, kas veltīts Robust and Ingenious ieviešanai dzīvē, izpelnīsies atzinības arī turpmāk."

*... GOOD DESIGNTM ir saskaņā ar federālajiem tiesību aktiem reģistrēta un aizsargāta Čikāgas Arhitektūras un dizaina muzeja (Chicago Athenaeum) preču zīme.

Eclipse Cross   gtphev_concept_600


Iesūtija: martinsb, Pirmdiena, 14.05.2018 22:00
1 komentāri
Valodnieks
02.08.2021
Interesants raksts!

Piedāvajam dažādus valodu kursus internetā! https://mirtego.lv/