LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Informatīvie materiāli   
Mitsubishi pikapu veiksmes stāsts četrdesmit gadu garumā

Ir 1978. gads, un pasaule piedzīvo pārmaiņas. Kosmosa iekarotāji visa pasaulē izklīst pa virtuālo spēļu plašumiem, un sāk izplatīties videospēļu industrija. Japānā tiek izveidots pirmais automātiskais mobilo telefonu tīkls, bet kinoekrānus ieņem Supermens.

Tirgū tiek laists vēl viens produkts, kas turpmāko četrdesmit gadu laikā nodrošinās mobilitāti 4,7 miljoniem cilvēku - vientonnīgais Mitsubishi pikaps...


Visu rakstu lasi:
...


Iesūtija: martinsb, Piektdiena, 21.09.2018 10:46, 0 komentāri
Akcija "Autogaismas – kārtībā!"

14.septembrī sāksies un līdz 28.oktobrim turpināsies ikgadējā, šogad jau trīspadsmitā akcija «Autogaismas - Kārtībā!», kuru Autoklubs «LAMB» organizē sadarbībā ar AAS «ERGO» Latvija, OCTA un CSDD. Akcija gadu gaitā ir iemantojusi autovadītāju atzinību, jo tās mērķis ir pievērst uzmanību un atgādināt, cik liela loma katra autovadītāja un viņa pasažieru drošībā ir pareizi noregulētām autogaismām, it īpaši pagarinoties diennakts tumšajam periodam.

Aicinot autovadītājus savlaicīgi pārbaudīt un noregulēt autogaismas, akcijas organizatori cer, ka tādējādi tiek novērsts ne viens vien iespējamais ceļu satiksmes negadījums. Akcijas ietvaros, kā katru gadu, Autoklubs «LAMB» piedāvās iespēju bez maksas pārbaudīt un noregulēt autogaismas īpašajos stendos gan Rīgā, gan citur Latvijā.

Akcijas laikā autovadītāji tiks gaidīti Rīgā pie tirdzniecības centriem «Alfa», «Spice», «Mols», «Zoom&raq ...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 12.09.2012 18:33, 1 komentāri
Latvijas Mitsubishi klubs paplašina savu draugu loku

inex_logo_400

 INEX auto serviss

Piedāvā kvalitatīvi izpildīt klienta tehniskās vēlmes neatkarīgi no prasībām. Iespējams ir gandrīz viss: sākot no eļļas maiņas līdz visneiedomājamākajam auto projektam. Un nedrīkst aizmirst, ka INEX ir interesantu projektu maniaki: jo interesantāks projekts, jo lielāka bauda mums visiem.

INEX garantē godprātīg u attieksmi pret klientu ar domu, ka cenas, termiņš un paveiktais darbs Jums būs vispieņemamākais.

Garantija par paveikto darbu, kluba biedriem atlaides!

Info

...


Iesūtija: SASPERjods, Otrdiena, 15.12.2009 00:26, 2 komentāri
Latvijā drīzumā Akcija "Autogaismas – kārtībā!"


Katru gadu diennakts gaišajam laikam kļūstot īsākam, palielinās ceļu satiksmes negadījumu skaits, kuros cieš gan autovadītāji, gan kājāmgājēji. Latvijas Automoto biedrība ik gadu pievērš tam uzmanību un aicina autovadītājus pārbaudīt un noregulēt automašīnu gaismas.


Lai palīdzētu autovadītājiem, jau desmito gadu pēc kārtas Latvijas Automoto biedrība (LAMB) piedāvā iespēju visā Latvijā bez maksas pārbaudīt un noregulēt autogaismas, lai tumšajā diennakts laikā varētu braukt droši un bez jebkāda riska. Akcijas "Autogaismas – kārtībā!" mērķis ir ne tikai samazināt ceļu satiksmes negadījumu un tajos cietušo skaitu, bet arī informēt plašu autovadītāju loku par traģiskajām sekām, kādas var būt ...


Iesūtija: Napka, Pirmdiena, 07.09.2009 14:57, 0 komentāri
Melno punktu karte

melnie_punkti_08_400

Sargā sevi un sev tuvos cilvēkus!
Atceries! Ikviens no tiem, kuri gājuši bojā autoavārijās vai sakropļoti uz mūžu, tāpat kā Tu bija pārliecināti, ka ar viņiem nekas tāds notikt nevar.

"Melnie punkti", kas atzīmēti Melno punktu kartē, ir krustojumi un ceļu posmi, kur visbiežāk notiek vissmagākās avārijas. Mēs brīdinām braucējus un gājējus - esi uzmanīgs, tuvojoties "melnajam punktam". Samazini braukšanas ātrumu!


Kartes mērķis ir pievērst autovadītāju uzmanību bīstamākajiem ceļu posmiem, aicināt samazināt braukšanas ātrumu un koncentrēt uzmanību, tuvojoties tiem.

Melno punktu karte domāta arī gājējiem - jo tieši viņi kā visneaizsargātākā satiksmes dalībnieku daļa negadījumos cie&sca ...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 11.03.2009 12:04, 0 komentāri