LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Palīdzi palīdzēt

Biedrība "Latvijas Mitsubishi klubs" sadarbībā ar nodibinājumu Palidzesim.lv sniedz palīdzīgu roku tiem, kam šobrīd klājas vēl grūtāk.

Biedrības organizētajā ikgadējā pasākumā 17.martā tika apciemotas 5 ģimenes Iecavā, kurām tika nogādātas drēbes, grāmatas, kā arī citas saimniecībā noderīgas lietas. Pasākumā piedalījās gan biedrības biedri, gan arī foruma www.mitsubishiclub.lv lietotāji. Pēc šī apciemojuma tikla pieņemts lēmums šāda veida pasākumu rīkot reizi 3-4 mēnešos. Tika arī pieņemts lēmums vismaz dažos nākamajos pasākumos tiks apciemotas tās pašas ģimenes - tā kā jau ir apzināta situācija un redzēti sadzīves apstākļi, tad vieglāk ir piemeklēt lietas, kas noderīgas tieši šīm ģimenēm.

 Marta beigās tika saņemts palīgā sauciens no vienas no ģimenēm, kuras apmeklējām - tā kā ģimenes vienīgā apgādniece mamma palikusi bez darba, tad situācija kļuvusi tik smaga, ka nav īsti par ko nopirkt pārtiku. Biedrības biedri un un interesenti atkal sniedza palīdzīgu roku nelaimē nonākušajiem - 4.aprīlī ģimenei tika nogādāti pārtikas krājumi, higiēnas lietas u.tml., kā arī no biedrības biedru ziedojumiem tieši šim mērķim tiks sniegta nepieciešamā finansiālā palīdzība vienam no zēniem lēcu iegādei.

 

Turpmāk šajā sadaļā tiks sniegta informācija par plānotajiem labdarības pasākumie sadarbībā ar Palidzesim.lv; diskusijas par to atrodasa šeit: http://www.mitsubishiclub.lv/forum/viewtopic.php?t=1441&start=0

 Paldies Ilzei Skujai no Palidzesim.lv par iespēju palīdzēt tiem, kam tas tiešām vajadzīgs, kā arī par iespēju paraudzīties uz dzīvi no cita skatu punkta!