LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Informatīvie materiāli->Melno punktu karte   
Melno punktu karte
melnie_punkti_08_400

Sargā sevi un sev tuvos cilvēkus!
Atceries! Ikviens no tiem, kuri gājuši bojā autoavārijās vai sakropļoti uz mūžu, tāpat kā Tu bija pārliecināti, ka ar viņiem nekas tāds notikt nevar.

"Melnie punkti", kas atzīmēti Melno punktu kartē, ir krustojumi un ceļu posmi, kur visbiežāk notiek vissmagākās avārijas. Mēs brīdinām braucējus un gājējus - esi uzmanīgs, tuvojoties "melnajam punktam". Samazini braukšanas ātrumu!


Kartes mērķis ir pievērst autovadītāju uzmanību bīstamākajiem ceļu posmiem, aicināt samazināt braukšanas ātrumu un koncentrēt uzmanību, tuvojoties tiem.

Melno punktu karte domāta arī gājējiem - jo tieši viņi kā visneaizsargātākā satiksmes dalībnieku daļa negadījumos cieš visvairāk. Gājējiem jāatceras, ka sliktas redzamības apstākļos viņiem par savu klātbūtni uz ceļa jābrīdina vadītāji, lietojot atstarotājus vai kabatas lukturīšus.

Melno punktu karte ir bezmaksas izdevums, ko autovadītāji var saņemt Ceļu satiksmes drošības direkcijas un va/s "Latvijas Valsts ceļi" rajonu nodaļās, kā arī Statoil degvielas uzpildes stacijās.

Informācija www.celugids.lvIesūtija: martinsb, Trešdiena, 11.03.2009 12:04
0 komentāri