LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi->Ralliart pārtrauks darbu   
Ralliart pārtrauks darbu

mitsubishiralliart_400M GmbH, AMG un Ralliart ir trīs auto ražotāju sporta nodaļas, kas nodarbojas ar lieljaudas automobiļu sagatavošanu. No tām gan paliks tikai divas, jo Ralliart vadība paziņojusi, ka darbību pārtrauks.

Pasaules ekonomika pamazām atlabst un daudzviet jau sāk spīdēt pa saules stariņam, taču lielās dižķibeles sekas ir jūtamas joprojām. Pēc straujā jauno auto pārdošanas apjoma krituma japāņu kompānija Mitsubishi paziņoja, ka vairs nestartēts Dakāras rallijreidā, kur pēdējos gados bija stabila līdere, bet tagad kompānijas sporta nodaļa Ralliart paziņojusi, ka vispār pārtrauks darbību.

Tomēr tas nenozīmē, ka pēc 1.aprīļa vairs nebūs pieejami Ralliart izstrādājumi. Uzņēmuma prezidenta Masao Taguči paziņojumā minēts, ka Ralliart vairs nesniegs atbalstu klientiem no motoru sporta, kā arī neveiks jaunu produktu izpēti, izstrādi un ražošanu. Taču būtiski, ka tas neattiecas uz FIA homoloģētām sporta automobiļu detaļām, kuras turpmāk ražos Mitsubishi.

Īsāk sakot, tiek likvidēts tikai Ralliart uzņēmums, kura funkcijas lielā mērā pārņems Mitsubishi Motors Corporation. Piedevām arī labi zināmā Ralliart firmas zīme nekur nepazudīs, jo visas tiesības uz to pieder Mitsubishi.

Ziņas avots: WWW.TVNET.LVIesūtija: Fuse, Piektdiena, 12.03.2010 13:40
0 komentāri