LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi   
Jaunais Mitsubishi Outlander

out10pglgprevex3enus_400Mitsubishi krosovers iemantojis tieši tādu pašu radiatora resti, kāda redzama uz kareivīgajiem Mitsubishi Evolution un Ralliart. Sākumā šis modelis bija izgatavots pēc iespējas līdzīgāks īstenajam apvidniekam Pajero, taču viss plūst un mainās – arī Outlander imidžs.

VIDEO

Ziņas avots: WWW.TVNET.LV

  ...


Iesūtija: Fuse, Svētdiena, 21.02.2010 09:44, 1 komentāri
Ko čempions domā par Lancer Ralliart?

mitsubishilancersportbackralliart_400Latvijas autorallija čempionāta dalībnieks, kurš līdz šim jau izcīnījis piecus čempiona titulus, Aivis Egle, vērtē Mitsubishi Lancer Sportback Ralliart automobili.

Lancer Ralliart savā ziņā var saukt par apgraizītiem EVO - ar līdzvērtīgi agresīvu dizainu, spēcīgu motoru un pilnpiedziņu ar aktīvu centrālo diferenciāli, kā arī lielisku vadāmību, tiesa gan, ne tik izcilu kā rallija monstram Evo, kam paredzētas virkne speciālu palīgsistēmu. Motora izteikti dzirdamā dziesma pati mudina ar stūri un pedāļiem rīkoties aktīvāk, taču tikpat labi var nogurdināt ilgstošā ceļa posmā.

Ko par šo auto, kam ir 240 zirgspēku turbo motors un divsajūgu pārnesumkārba ar pārslēgiem pie stūres, saka pieckārtējais Latvijas čempions autorallijā Aivis Egle? Vai auto ir ne tikai jau ...


Iesūtija: Fuse, Trešdiena, 03.02.2010 12:26, 3 komentāri
Gada elektromobilis 2009-Mitsubishi i-MiEV

Mitsubishi Motors elektromobilis i-MiEV auto šova GreenFleet ( videi draudzīgu automobiļu izstāde) ietvaros ir ieguvis titulu „Gada elektromobilis 2009"-tas ir kārtējais i-MiEV sasniegums tā ceļā uz ilgi gaidīto debiju Eiropā 2010.gada beigās.

Mitsubishi i-MiEV tika slavēts par praktiskumu, ar vienu uzlādi veicamo attālumu un baterijas uzlādes laiku, kā arī par ekspluatācijas vienkāršību.
Pirms debijas visā Eiropā 2010.gadā, pirmie 25 i-MiEV jau 2009.gada novembrī nonāks Lielbritānijā, kur tie piedalīsies īpašā testu programmā, kas veltīta ļoti zemu izmešu transportlīdzekļiem.


...


Iesūtija: Fuse, Ceturtdiena, 03.12.2009 16:48, 0 komentāri
Oficiāli paziņo par mazā Outlander ražošanu

01_250_400Mitsubishi Motors Corporation šodien oficiāli izplatījusi ziņu, ka plāno masveida ražošanā laist jaunu kompaktklases krosoveru. Paziņojumam pievienota arī gaidāmā auto dizaina skice.

Automobilis tiks būvēts uz labi zināmā konceptauto 2007 Concept-cX bāzes. Sagaidāms, ka mazumtirdzniecībā Japānā tas nonāks 2010.gada februārī.

Šis Mitsubishi kompānijai ir ļoti svarīgais automobilis, kas iezīmē kompānijas stratēģijas maiņu, pārorientējot ražošanu uz videi draudzīgākām pasažieru automašīnām un krosoveriem (i-MiEV, Colt, Lancer, Grandis, Outlander, jaunais kompaktais krosovers), tajā pašā laikā saglabājot savas pozīcijas arī "autentisko" apvidus automašīnu segmentā (Pajero, L200). ...


Iesūtija: Fuse, Ceturtdiena, 29.10.2009 16:46, 2 komentāri
Apple, Sony un Mitsubishi radīs kopīgu automobili

 Nepilnu gadu atpakaļ, leģendārā automobiļa McLaren F1 radītājs Gordons Murejs (Gordon Murray), plašākai publikai pavēstīja par plāniem uzsākt pilsētas mazlitrāžas automobiļa T25  izstrādāšanu.

Uzreiz pēc šī paziņojuma, kā vēsta Gordons Murejs uz viņa kompāniju  sāka plūst vēstuļu straume no daudziem starptautiskiem uzņēmumiem, kuri izrādīja milzu interesi, kā arī centienus iegūt licenci gan uz pašu auto, gan uz ražošanas un finanšu metodi iStream, tādējādi iegūstot pilnas franšīzes tiesības.

No 20 kompānijām, kuras vērsušās pie Mureja ar šādiem piedāvājumiem tikai septiņas nodarbojas ar automobiļu ražošanu, un idejas autors apstiprina šobrīd presē izskanējušās baumas par to, ka ļoti drīzā nākotnē uz ielām redzēsim divu pasaulē pazīstamu brendu Apple un Sony automa&scar ...


Iesūtija: Napka, Ceturtdiena, 27.08.2009 21:48, 1 komentāri
Jaunais Mitsubishi koncepts cX jau pavisam drīz!


Japāņu autobūves koncerns Mitsubishi gatavojas uzsākt jauna Mitsubishi krossovera ražošanu. 
Šobrīd ir zināms, ka jaunums tiks būvēts uz koncepta cX bāzes, kurš tika prezentēts Frankfurtes autosalonā jau divus gadus atpakaļ.
Sākotnēji tika prognozēts, ka jaunais Mitsubishi modelis pārdošanā parādīsies 2010 gada maijā, tomēr pēc strauji pieaugušā pieprasījuma tieši pēc krossover tipa automobiļiem Japānas tirgū, tika nolemts saīsināt termiņus un izlaist jauno modeli nedaudz agrāk. Jaunums Japānas tirgū parādīsies jau 2010 gada februārī, bet nedaudz vēlāk tas būs pieejams arī Eiropas tirgū.
Jau ir kļuvis zināms, ka jaunā koncepta cX sērijveida versija iegūs citu nosaukumu. Tāpat ir zināms, ka jaunais modelis tiks būvēts uz Mitsubishi Lancer platformas un tiks aprīkota gan ar benzīna, gan dīzeļdzinējiem, kuru apjoms svārstīsies no 1.8 līdz 2.2 l ...


Iesūtija: Napka, Ceturtdiena, 27.08.2009 21:48, 4 komentāri
Mitsubishi i-MiEV Latvijā

i1_400Mitsubishi i-MiEV ir pirmais sērijveida ražošanā nonākušais elektromobilis pasaulē, kura tirdzniecība tika sākta 2009. gada jūlijā Japānā. Plānots, ka 2010. gada beigās tas nonāks arī Eiropas tirgū.


Lai izpētītu elektromobiļa tirgus potenciālu Latvijā, Mitsubishi Motors Corporation ir nosūtījusi vienu i-MiEV automašīnu Latvijas importētājam; tā pašlaik ir apskatāma Skandi Auto autosalonā Lielirbes ielā.

Mitsubishi i-MiEV elektromobilī tradicionālā iekšdedzes dzinēja, pārnesumkārbas un degvielas tvertnes vietā ievietota augstas kapacitātes litija jonu baterija, ļoti efektīvs pastāvīgo magnētu sinhronais motors, st ...


Iesūtija: Fuse, Otrdiena, 11.08.2009 12:04, 4 komentāri
Mitsubishi patentē Outlander GT priekšu

Nav noslēpums, ka Mitsubishi aizņemsies  Mitsubishi Lancer EVO virsbūves priekšējās daļas dizainu  un uzstādīs to uz sērijveida kompaktā bezceļnieka Outlander GT, kura koncepts tika prezentēts šī gada aprīlī Ņujorkas autosalonā.


Šobrīd ir kļuvis zināms, ka Japāņu autoražotājs ir oficiāli piereģistrējis Outlander GT virsbūves priekšējo daļu preču zīmju reģistrā- European Union Trademark Office.
Tādā veidā  kompānija vēlas aizsargāt savu intelektuālo īpašumu un būt pārliecināta, ka jaunais modeļa dizains nejauši netiks klonēts  Ķīnā ražotajos automobiļos. ...


Iesūtija: Napka, Ceturtdiena, 18.06.2009 11:23, 1 komentāri
Mitsubishi Lancer Evolution X FQ-400 – lielā fotogalerija

Mitsubishi Motors Britu apakšnodaļa Mitsubishi Lancer Evolution X FQ-400 tirdzniecību uzsāka jau šī gada jūnijā un vienlaicīgi ar tirdzniecības uzsākšanu tika izplatīta šī  modeļa attēlu sērija.
  Par prieku Lancer Evo faniem, kā jau agrāk tika ziņots, tirgū tiek izlaista visu laiku pati jaudīgākā sērijveida automašīna  Lancer Evo X FQ-400 un vienīgais, kas šo auto fanu vidū var izsaukt neapmierinātību- automobilis oficiāli tiks pārdots tikai Lielbritānijā.
Šī izvēle nav nejauša, tā kā Lancer Evo tika ne tikai izstrādāts šajā valstī, bet Lielbritānijā tam ir īpašs statuss, un konkurence ar Subaru Impreza WRX STI šobrīd ir vēl saasinātāka nekā pašā Japānā.
Mitsubishi Lancer Evolution X FQ-400  arsenālā  ir zināmais 2.0 litru benzīna dzinējs, kura jaudu ir izdevies palielināt līdz 405 z/s pie 6500 apgriezieniem minūtē, bet griezes momentu līdz 524 Nm pie 3500 apgriezieniem minūtē.
Standarta Evo X j ...


Iesūtija: Napka, Trešdiena, 17.06.2009 13:47, 0 komentāri
Arī Japānā izlaiž Evo X 360 SPEC

Pēc nesen Eiropas (Lielbritānijas) tirgū ienākušo "uzlādēto" Lancer Evo X FQ-330 un FQ-400 parādīšanās, automašīnu ar tādām līdzīgām īpašībām ienākšana Japānā bija tikai laika jautājums.

Pagaidām oficiāli Mitsubishi Motors nav izplatījusi paziņojumu par gatavību izlaist pasaulē jauno firmas tūnēto Evo X versiju, bet aizpildīt šo balto laukumu Japānā uzņēmās kompānija Monster Motor Group.

Pēc ilgstošiem izmēģinājumiem iznāks divas tūninga versijas Evo X 360 SPEC, kuras būvētas uz GSR un GSR Premium bāzes , un kuras neprasīs no patērētāja papildus darbības tūninga komponentu uzstādīšanā.

Pirmās versijas cena varētu svārstīties 4 500 000 Japānas jenu, vai aptuveni 46 000 ASV dolāru robežās, bet otrās 5 300 000 Japānas jenu, vai aptuveni54 000 ASV dolā ...


Iesūtija: Napka, Piektdiena, 12.06.2009 08:37, 2 komentāri
Mitsubishi uzsāk elektromobiļa masveida ražošanu

Mitsubishi uzsāk elektromobiļa masveida ražošanu.

Kā ziņo ārzemju preses aģentūras Japāņu auto koncerns Mitsubishi Motors šodien 4. jūnijā uzsāk unikāla automobiļa, kurš ir spējīgs uzlādēties no vienkāršas mājas elektrības rozetes- elektromobiļa „i MiEV" masveida ražošanu.
 
Pirmā rūpnīca Kurasiki pilsētā, Okajamas prefektūrā uz pilnu jaudu sāks strādāt jau šī gada jūlijā.
Saskaņā ar Mitsubishi Motors plāniem, 2010 gada marta beigās rūpnīca būs izlaidusi 1.4 tūkstošus šo ekoloģiski tīro automobiļu ar 0% gāzu izmešiem.
Vēl pēc gada plānots saražoto automobiļu skaitli palielināt līdz 5 tūkstošiem, bet no 2011. gada 01. aprīļa līdz 2012. gada 31. martam plānots ...


Iesūtija: Monjka, Ceturtdiena, 04.06.2009 10:41, 0 komentāri
Jaunais rallija automobilis MML Sports Evolution piedzīvojis pirmo testu sēriju

 Kompānija "MML Sports", kas pēc "Mitsubishi" rūpnīcas komandas aiziešanas no pasaules rallija čempionāta tika radīta uz pasaules autosportā labi pazīstamās kompānijas "Ralliart Europe" bāzes, Velsā veiksmīgi aizvadījusi sava jaunā rallija automobiļa MML Sports Evolution pirmo testu sēriju, lai turpinātu tā sagatavošanas darbus debijas rallijam "Talsi 2009", kura laikā jaunais rallija automobilis tiks uzticēts divkārtējam Lielbritānijas rallija čempionam Guy Wilks un viņa stūrmanim Phil Pugh, kuri, pateicoties kompāniju "LDz Cargo" un "Balta" atbalstam, startēs "Skandi Auto Rally Team" komandas sastāvā. Viņu komandas biedri šajā rallijā būs Raimonds Kisiels un Gatis Panavs, kuri startēs ar kompānijas "MML Sports" sagatavoto Mitsubishi Lancer WRC sporta automobili.


MML Sports E ...


Iesūtija: Monjka, Svētdiena, 19.04.2009 23:43, 0 komentāri
Jauno Pajero Sport prezentēs Maskavas autoizstādē

 Tokija, 2008. gada 18. jūlijs - 2008. gada Maskavas Maskavas autoizstādē, kas Crocus Expo izstāžu centrā notiks no 26. augusta līdz 7. septembrim (apmeklētājiem tiks atvērts 29. augustā), Mitsubishi Motors Corporation prezentēs savu jauno Pajero Sport*1 SUV modeli.

Jaunais Pajero Sport šā gada rudenī būs pieejams atsevišķos reģionos*2, piemēram, Krievijā, Dienvidaustrumāzijas Nāciju Asociācijas (ASEAN) dalībvalstīs, Vidējos Austrumos, Latīņamerikā un Okeānijā.

*1: Dažādos tirgos automobilim būs dažādi nosaukumi: Montero Sport Dienvidamerikā, Nativa Latīņamerikā un Challenger Austrālijā.
*2: Jaunais Pajero Sport netiks pārdots Centrālajā un Rietumeiropā, kā arī Ziemeļamerikā, kur priekšroka tiek dota cita veida SUV automobiļiem.
Jaunajam Pajero Sport raksturīgas dinamiskas un sportiskas virsbūves līnijas, ko papildina moderna un plaša salo ...


Iesūtija: Snukzz, Piektdiena, 18.07.2008 12:24, 0 komentāri
Jaunais Lancer Evolution

 Pārdomātāks, izsmalcinātāks, elegantāks, labāk aprīkots, uzlabots, modernizēts – jaunajam Lancer Evolution ir skaidra un izaicinoša misija: paņemt labāko no Lancer/Lancer Evolution sportiskā mantojuma, saglabāt esošos lojālos “Evo” klientus, tajā pašā laikā būt pieejamam plašākai entuziastu auditorijai – tas viss, lai nodrošinātu ilgu sava vārda nākotni.

Laikā, kad jaunais automobilis gandrīz jau pieejams mazumtirdzniecībā kontinentālajā Eiropā, ražotājs veica pircēju aptauju, kas Apvienotajā Karalistē – Lancer Evolution lielākajā un attīstītākajā reģionālajā tirgū – analizēja veco transportlīdzekļu atdošanu, saņemot atlaidi jauna auto iegādei; aptauja sniedz pirmās automobiļa potenciāla iezīmes.

Pētījuma rezultāts – 172 automobiļi, kurus 2008. gada aprīlī un maijā* visā valstī pārdeva ...


Iesūtija: Snukzz, Otrdiena, 15.07.2008 12:48, 0 komentāri
"Mitsubishi" Eiropas ražotnei 40. gadadiena

 Tikai dažas nedēļas pirms "Mitsubishi Outlander" SUV automobiļa ražošanas sākšanas Eiropas kontinentā, rūpnīca, kas šobrīd zināma kā "NedCar", svin savu 40. gadadienu.

Rūpnīca atrodas Holandes provincē Limburgā – netālu no Eiropas lielākā ceļu krustojuma Nīderlandē, starp Vāciju un Beļģiju, tādēļ tā 40 gadu bagātās un raibās dzīves laikā ir apvienojusi kultūras, uzņēmumus un elastīgumu, kāds ir tikai dažām citām automobiļu ražotnēm Eiropā.

Vairāk kā 4,5 miljoni automobiļu

1968. gada 27. jūnijā, lai pielāgotos Holandes autoražotāja Daf augošajām vajadzībām, to svinīgi atklāja Nīderlandes karaliene Juliāna. Kad 1991. gada augustā spēkus apvienoja Holandes valsts, "Mitsubishi Motors Corporation" un "Volvo Car Corporation", šī rūpnīca kļuva par kopuzņēmumu ar nosaukumu "NedCar" – pilnā nosau ...


Iesūtija: Snukzz, Pirmdiena, 30.06.2008 06:23, 2 komentāri
 4 Lapas 1 2 3 4