LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Auto jaunumi   
Mitsubishi Motors Ženēvā prezentēs nozīmīgus jaunumus.

Uzņēmums Mitsubishi Motors (MMC), kas ir slavens ar spēju izveidot jaunas tirgus nišas, gatavojas prezentēt savu jaunāko modeli, kas sevī apvienos labāko no apvidus auto (SUV) un elektromobiļa īpašībām, turklāt papildināts ar pēdējiem tehnoloģiskajiem sasniegumiem un lielisku stilu.

Jauno modeli sauks MITSUBISHI ENGELBERG TOURER, kas nosaukts par godu skaistai, senatnīgai Alpu mazpilsētai ar sporta panākumu vēsturi, tas 5. martā debitēs Ženēvas Starptautiskajā auto izstādē.

Turpmāki jaunumi sekos.

Oficiālās preses dienas ir 5. un 6. marts.
Apmeklētājiem izstāde būs atvērta no 7. līdz 17. martam.
Papildinformācija atrodama: https://www.gims.swiss/

MMC ir izveidojis speciālu interneta vietni informācijas sniegšanai par
uzņēmuma ekspozīciju Ženēvas Starptautiskajā autoizstādē.
http://www.mitsubishi-motors.com/en/innovation/motorshow/2019/gms2019Iesūtija: martinsb, Sestdiena, 02.02.2019 12:12, 0 komentāri
Mitsubishi Motors Europe aktivizē darbību

bernard_loire_200

Lai atbalstītu ambiciozos darbības paplašināšanas plānus vienā no pasaulē atbildīgākajiem reģioniem, Mitsubishi Motors Corporation (MMC) ir izlēmusi Eiropā izveidot pilna apjoma Pārdošanas un mārketinga organizāciju, kas papildinās pašreizējās Pēcpārdošanas, Rezerves daļu un Loģistikas struktūrvienības šajā reģionā.


Par organizāciju

Iepriekš minētā Mitsubishi Motors Europe jaunā organizācija ir orientēta uz Amsterdamas, kur atradīsies prezidenta un ģenerāldirektora biroji, kā arī pastiprinātā rezultātiem un klientiem. Tā darbosies divās dažādās vietās Nīderlandē:
- Amstelvenā, netālu no Pārdošanas un mārketinga funkcija un Juridiskā un PR nodaļa.
- Bornā, netālu no Māstrihtas, kur atrodas 55 000 m2 plašais Eiropas Rezerves daļu centrs, kur atradīsies Pēcpārdošanas, Finan&scaro ...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 16.01.2019 16:40, 0 komentāri
Jaunā L200 debija Bankokā

exterior_m_200Tokija, 2018. gada 9. novembris - Mitsubishi Motors Corporation šodien prezentē jauno L200 - 1 tonnas kravas pikapa pasaules pirmizrāde notiek Bangkokā.
Jaunais L200 ir jaunākā versija modelim, kas šogad svin savu 40. jubileju.
Šis automobilis ir globāls stratēģisks modelis, kas pēc prezentācijas Taizemē pakāpeniski nonāks 150 tirgos visapkārt pasaulei. Eiropas tirgū un arī Latvijā to sāks pārdot 2019. gada vasarā. Tehniskā specifikācija L200 modelim Eiropas tirgum būs pieejama zināma tuvojoties pārdošanas datumam.

Pasaules pirmizrādes svinībās Mitsubishi Motors vadītājs Osamu Masuko paziņoja: "Jaunais L200 ir viens no mūsu vissvarīgākajiem modeļiem, un tā panākumi ir vitāli svarīgi uzņēmuma ilgtspējīgai izaugsmei. Jaunais modelis var lepoties ar izturības, uzticamības un komforta uzlabojumiem, pie kuriem nepārt ...


Iesūtija: martinsb, Piektdiena, 09.11.2018 20:00, 0 komentāri
Alessandro Dambrosio pievienojas Mitsubishi Motors

Tokija, 2018. gada 25. jūlijs - Mitsubishi Motors Corporation (MMC) šodien paziņo, ka MMC pievienosies Alessandro Dambrosio, kļūstot par Mūsdienīgā dizaina nodaļas izpilddirektoru. Viņš vadīs komandas trijās atšķirīgās dizaina studijās - Okazaki un Tokijā (Japānā), un Frankfurtē (Vācijā). Alessandro būs tiešā veidā pakļauts Projektēšanas nodaļas viceprezidentam Tsunehiro Kunimoto.

„Alessandro ir ļoti pieredzējis un prasmīgs dizaineris ar ilgu karjeru vadošajos autobūves uzņēmumos," saka Kunimoto, „Gatavojos iedvesmot mūsu komandas, veidojot nākamo Mitsubushi dizaina paaudzi un palīdzot atjaunot un pilnveidot Mitsubushi Motors zīmolu, jo mūsu mērķis ir globāla izaugsme."


„Alessandro pievienojas aizraujošā brīdī, kad strādājam pie Mitsubishi Motors nākotnes dizaina. Viņa aizrautība un dziļā izpratne par zīmolu vērtībām būs ļoti noderīgs pienesums mūsu dizaina komandai."


Milānietis Dambrosio savu karjeru sāka Fiat divīzijā „Cen ...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 08.08.2018 13:53, 0 komentāri
Eclipse Cross SUV un GT-PHEV Concept

eclipse_cross_s_200Tokija, 2018. gada 23. aprīlis. - Divi no Mitsubishi Motors jaunākajiem izstrādājumiem - Eclipse Cross SUV un GT-PHEV Concept - Čikāgas Arhitektūras un dizaina muzejā (Chicago Athenaeum) no ekspertiem saņēmuši GOOD DESIGNTM* balvas.

Balvas liecina par veiksmīgu dizaina renesansi Mitsubishi Motors automobiļos - jaunu izskatu ir ieguvis Outlander face-lift modelis, virkne ar skaļām gavilēm uzņemto konceptauto un pilnīgi jaunais Eclipse Cross.

GOOD DESIGNTM balvas ir visvecākā un visprestižākā pasaules balvu programma par dizaina izcilību un inovācijām. Šīs balvas pasniedz Čikāgas Arhitektūras un dizaina muzejs, un tās paredzētas, lai apzinātos mūsdienu dizaina identitāti, kā arī lai godātu produktus un dizaina un ražošanas nozares līderus.

GOOD DESIGNTM balv ...


Iesūtija: martinsb, Pirmdiena, 14.05.2018 22:00, 1 komentāri
Eiropā pārdoti jau 100 000 Mitsubishi Outlander PHEV

Četrus gadus pēc Mitsubishi Outlander PHEV tehno-flagmaņa mazumtirdzniecības uzsākšanas Eiropā* - 2013. gada 21. oktobrī - Mitsubishi Motors korporācija (MMC) var lepoties ar šajā reģionā nozīmīgu pārdotohibrīda automobiļu skaitu - 100 000. 
Lai arī sākotnēji Outlander PHEV tirdzniecība bija plānota tikai dažos Eiropas tirgos, kā, piemēram, Nīderlandē, Skandināvijā un citur, tas ātri pierādīja savu nozīmīgumu, ieviešot vēl neredzētu dimensiju šī reģiona SUV segmentā. Līdz 2015. gada novembrim Eiropā tika pārdoti 50 000 Outlander PHEV automobiļu, un tas šajā reģionā ieguva 2015., 2016. un 2017*. gada pārdotākā hibrīda auto titulu savā segmentā.   
 
Neskatoties uz aizvien pieaugušo konkurenci šajā inovatīvajā auto segmentā, Outlander PHEV pēc pārdoto vienību skaitu saglabā savu līdera pozīciju, pagājušajā gadā iegūstot pirmo vietu Lielbritānijā, Nor ...


Iesūtija: Kurou, Pirmdiena, 29.01.2018 17:20, 0 komentāri
Jaunais Mitsubishi Eclipse Cross jau ceļā uz Eiropu

18867661_200

Mitsubishi Motors informē, ka ir izsūtījusi Eiropas valstīm jauno, mazo apvidus jeb SUV automobili - Eclipse Cross. Atzinīgi novērtēts jau vairāk nekā 80 pasaules valstīs, tostarp, Austrālijā, Ziemeļamerikā un Japānā, tagad tas debitēs arī Eiropā. Plānots, ka pavisam 50 000 Eclipse Cross automobiļu nonāks Eiropā no šā gada decembra līdz 2018.gada 31.martam.

Ražots Mitsubishi Motors rūpnīcā Japānas pilsētā Okazaki, jaunais Eclipse Cross lieliski papildina jau esošo Mitsubishi SUV līniju, kurā ietilpst ASX, Outlander un tehnoloģijām bagātais Outlander PHEV.

Jaunās paaudzes Eclipse Cross SUV automobili raksturo ass kupejas izskats un augsti novērtētā Mitsubishi Motors SUV & 4WD pieredze.


# # #
Eclipse Cross specifikācija:

  • Dimensijas (L x W x H, mm): 4405 x 1805 x 1685
  • Motors: 1.5 L iesmidzināša ...


Iesūtija: Kurou, Ceturtdiena, 05.10.2017 13:26, 0 komentāri
Dakāras rallija posmā “Baja Portalagre 500” Mitsubishi Motors piedalīsies ar Outlander PHEV

20150630_1_200Mitsubishi Motors korporācija (MMC) sagatavojusi Outlander PHEV hibrīda sistēmas automobili, kurš būs paredzēts Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pasaules kausa izcīņas rallija posmam "Baja Portalagre 500", kurš šogad norisināsies Portugāles austrumu daļā no 22. līdz 24. oktobrim. Šajā rallija posmā Outlander PHEV būs vienīgais pilnpiedziņas apvidus automobilis ar diviem elektromotoriem. MMC, piedaloties rallijā ar šāda veida automobili, iecerējusi popularizēt pilnpiedziņas automobiļu hibrīda sistēmas tehnoloģiju.

Outlander PHEV rallija automobilis darbosies ar sērijveida modeļa ražoto bateriju, kas ir "plug-in" hibrīda sistēmas tehnoloģija, bet ar nelielām modifikācijām tās struktūrā - lielākas kapacitātes un jaudas sasniegšanai. Tāpat tas ir ar augstāku klīrensu, garāku balstiekārtu un lielāka diametra rallija riepām. Pastiprin ...


Iesūtija: martinsb, Otrdiena, 30.06.2015 14:17, 0 komentāri
Mitsubishi Motors atklājis jaunu, daudzfunkcionālu izmēģinājuma poligonu Taizemē

Mitsubishi Motors Corporation (MMC) šī gada 8. maijā atklājis jaunu, daudzfunkcionālu izmēģinājuma poligonu Taizemē ar mērķi attīstīt automobiļu kvalitāti un konkurētspēju tirgū. Jaunais poligons tiks izmantots, lai veiktu kvalitatīvas verifikācijas pārbaudes jaunajiem produktiem, pirms tie nonāk tirdzniecībā.
Mitsubishi Motors piederošais meitas uzņēmums Mitsubishi Motors Taizeme (MMTh) šajā rūpnīcā veiks pētniecības un ražošanas funkcijas, kas tieši saistītas ar automobiļu ražošanas iekārtām.

Izmēģinājuma poligonā atrodas daudzfunkcionāls izmēģinājuma poligons ar trokšņu un vibrācijas testēšanas segumu, testu datu analītiskās apstrādes centrs, 1 500m garš izmēģinājuma trases ovāls un servisa parks.
Tas atrodas Chonburi, Taizemē, un tā kopējā platība ir 152 000 m2.

...


Iesūtija: Kurou, Otrdiena, 12.05.2015 11:15, 0 komentāri
Autošovā Ženēva 2013 tiks prezentēti jaunie Mitsubishi GR-HEV un CA-MieV koncepti

Autošovā Ženēva 2013 tiks prezentēti jaunie Mitsubishi GR-HEV un CA-MieV konceptiMitsubishi vēlās papildināt savu auto paleti ar vēl diviem jauniem hibrīd auto.

GR-HEV (Grand Runner Hybrid Electric Vehicle) jeb Sport Utility Hybrid Truck kurš tiks aprīkots ar tādu pašu dīzeļ-hibrīd tehnoloģiju kā Outlander PHEV. Standart dīzeļ degvielas dzinējs papildināts ar elektor dzinēju. GR-HEV arī tiks aprikots ar full-time 4WD technology un S-AVC sistēmu. Mitsubishi to raksturo kā izturīgu, skaistu un smalku.

CA-Miev. Šis būs turpinājums jau esošajam I-MIev, Tikai daudz uzlabotāks un simpātiskāks un ar jaunam tehnoloģijam. Šis koncepts solās būt arī 100% elektrisks un ar vienu uzlādi spēs veikt līdz pat 300km.


 

 


Iesūtija: Fuse, Ceturtdiena, 21.02.2013 22:54, 0 komentāri

Mitsubishi apstiprina EVO X pēcteča izlaišanu

201103231Lai gan iepriekš izskanējusi informācija, ka EVO X būs pēdējais no sportisko Lancer saimes, Mitsubishi apstiprinājuši, ka savus plānus tomēr nedaudz mainījuši un modelim būs pēctecis, tiesa, nedaudz citādāks.

Kā raksta britu izdevums Autocar, par kompānijas globālo produktu izstrādi atbildīgā persona - Gaju Eusegi - Ženēvas auto izstādē atklājis: "Lai arī joprojām ir pieprasījums pēc tādiem auto kā EVO X, mums ir jāapstājas, jo ir notikusi politikas maiņa par labu elektromobiļiem."

Saprotams, ka daudzu rallija un EVO fanu vidū nākotne ar sportiskiem Mitsubishi, kas brauc ar elektrību, nav laba nākotne, kā dēļ kompānijas prezidents Osamu Masuko nācis klajā ar skaidrojumiem, kas jau izklausās krietni vien cerīgāk.

Tie liek saprast, ka EVO XI būs, tiesa, tā arhitektūra un tehnika būs atkarīga no tā brīža vides aizsardzības noteikumiem un situācija ...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 23.03.2011 11:07, 1 komentāri
EVO X GSR Premium edition

evo_gsr_premium_edition_1Mitsubishi motors ir atsvaidzinājuši Japānas tirgum domātā Lancer Evolution X ārieni, piešķirot tam standarta versijā:

Virsbūve: druknākas sānu uzlikas un vieglākas plastmasas priekšējo bamperi – 1,5 kg vieglāku nekā līdzšinējo. jauni pretmiglas lukturi un 18 collu BBS riteņu diski.

Interjers: Starp spidometru un apgriezienu mērītāju atrodas jauns, krāsains LCD ekrāns. Rockford Fosgate multimediju sistēma ar 9 skaļruņiem, subūferi, iebūvētu navigāciju un 30Gb cieto disku. Arī salona apdarē veikti uzlabojumi – salona ādas apdare, arī trokšņu izolācija ir kļuvusi labāka.

Piekarē ir Bilstein sporta amortizatori.

Dzinējs: 2,5 litrīgajam dzinējam jauda, pateicoties jaunajai programmatūrai, no 280 ZS ir pacelta līdz 3 ...


Iesūtija: Kurou, Sestdiena, 26.02.2011 23:09, 0 komentāri
A Colt, Colt Christmas

colt_2_400Japāņu autoražotājs Mitsubishi 2012. gadā pārstāj Mitsubishi Colt ražošanu.

Šī ir slikta ziņa NedCar automobiļu fabrikas strādniekiem un auto piekritējiem. NedCar pilnībā pieder Mitsubishi. Mitsubishi Colt ir 80% no produkcijas, un ir galvenais modelis NedCar.

Pie Mitsubishi Colt ražõšanas ir nodarbināti 1500 cilvēku.

Pirmais Mitsubishi Colt nonāca no konvejera 1962 gadā un 48gadu laika tika saražotas 8 paaudzes.

...


Iesūtija: Fuse, Trešdiena, 22.12.2010 19:54, 7 komentāri
Jaunais Mitsubishi Evolution XI ????

Neliels ieskats jaunajā EVO XI, kurš būs aprīkots ar 2.0l 291hp Mivec dzinēju + 63hp elektro dzinēju (tādu pašu ar kuru ir aprīkots iMiev) līdz ar to kopēja jauda sasniedz 350Hp. Jaunais Evo būs vēl atrāks un vēl ekonomiskāks. 

 

...


Iesūtija: Fuse, Otrdiena, 21.09.2010 20:47, 3 komentāri
Ralliart pārtrauks darbu

mitsubishiralliart_400M GmbH, AMG un Ralliart ir trīs auto ražotāju sporta nodaļas, kas nodarbojas ar lieljaudas automobiļu sagatavošanu. No tām gan paliks tikai divas, jo Ralliart vadība paziņojusi, ka darbību pārtrauks.

Pasaules ekonomika pamazām atlabst un daudzviet jau sāk spīdēt pa saules stariņam, taču lielās dižķibeles sekas ir jūtamas joprojām. Pēc straujā jauno auto pārdošanas apjoma krituma japāņu kompānija Mitsubishi paziņoja, ka vairs nestartēts Dakāras rallijreidā, kur pēdējos gados bija stabila līdere, bet tagad kompānijas sporta nodaļa Ralliart paziņojusi, ka vispār pārtrauks darbību.

Tomēr tas nenozīmē, ka pēc 1.aprīļa vairs nebūs pieejami Ralliart izstrādājumi. Uzņēmuma prezidenta Masao Taguči paziņojumā minēts, ka Ralliart vairs nesniegs atbalstu klientiem no motoru sporta, kā arī neveiks jaunu produktu izpēti, iz ...


Iesūtija: Fuse, Piektdiena, 12.03.2010 13:40, 0 komentāri
 4 Lapas 1 2 3 4