LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
Jaunumi

Jaunumi->Paziņojums   
Mitsubishi Motors ievieš sistēmu Android Auto un Apple CarPlay platformām

Mitsubishi Motors ievieš sistēmu Android Auto un Apple CarPlay platformāmMitsubishi Motors korporācijas (MMC) izstrādātā Smartphone Link Display Audio sistēma (SDA) būs pielāgota gan Google mobilajai platformai Android Auto, gan Apple Car Play. Kā pirmie ar šo sistēmu tiks aprīkoti 2016. gada Pajero modeļi, kuri tirdzniecībā Eiropā nonāks jau šovasar, un plānots, ka pakāpeniski tā tiks integrēta arī pārējos Mitsubishi markas automobiļos.

 

SDA sistēma ļauj lietotājam no Android vai Apple telefoniem pieslēgties automobiļa ekrānam, izmantojot USB kabeli. Šī sistēma ir izstrādāta tā, lai tā būtu parocīga un droša auto vadītājam. To ērti iespējams aktivizēt ar skārienjūtīgā ekrāna palīdzību vai ar balss komandas palīdzību.

 

 

Smartphone Link Display Audio sistēmas priek&scar ...


Iesūtija: Kurou, Pirmdiena, 01.06.2015 11:26, 0 komentāri
Eiropā pieaug pieprasījums pēc Mitsubishi automobiļiem

Mitsubishi Motors tirdzniecības rādītāji Eiropā gada laikā pieauguši par 39%. Japāņu auto ražotājam šis ir visaugstākais tirdzniecības rādītājs kopš 2010. gada. Laika periodā no pagājušā gada 1. aprīļa līdz šī gada 1. martam Eiropā kopumā ir pārdoti teju 154 tūkstoši Mitsubishi automobiļu.

Visstraujākais pieprasījums pēc šīs markas automobiļiem novērots Lielbritānijā, kur tirdzniecības rādītāji, salīdzinot ar pērno gadu, pieauguši par 91% un kopumā pārdoti apmēram 28 tūkstoši automobiļu un Vācijā - 27 tūkstoši. Arī vairākās citās valstīs ir palielinājusies interese par Mitsubishi automobiļiem, un pēdējā gada laikā ir novērots straujš tirdzniecības kāpums. Piemēram, Mitsubishi Motors tirdzniecības rādītāji Spānijā un Zviedrijā pieauguši par aptuveni 80%, kamēr Polijā un Izraēlā par vidēji 60% un Itālijā par 36%.

Pārdotākais Mitsubishi modelis pērn bijis Outlander - aptuveni 45 tūkstošu pār ...


Iesūtija: Kurou, Otrdiena, 28.04.2015 13:06, 0 komentāri
Latvijas drifts atgriežas slavenajā 333 kompleksā

Latvijas drifts atgriežas slavenajā 333 kompleksāLatvijas drifta sezona uzņem apgriezienus, jo nākamnedēļ, 8. jūnijā, Ropažu novadā risināsies Latvijas drifta kausa otrais posms. Pēc četru gadu pauzes Latvijas drifta kalendārā atkal atgriezīsies sporta komplekss „333”, kur driftēšanas mākslu apguvis ne viens vien sportists.

Street un ProAm klašu censoņi jau pirmajā posmā pierādīja, ka pat Biķernieku lielajā trasē ir spējīgi gādāt par atraktīvu šovu, tādējādi sagaidāms, ka „333” kompleksā distances starp braucējiem būs mazākas, dūmi lielāki un cīņas sīvākas. It sevišķi ProAm ieskaitē dūmu mutuļi griezīsies aumaļām, jo šīs klases spēcīgāko automobiļu jaudas sasniedz un pat pārsniedz 400 zirgspēkus.

Drifta kausa šī gada pirmajā posmā uz starta izgāja vairāk nekā 40 braucēji. T ...


Iesūtija: Kurou, Otrdiena, 28.05.2013 15:05, 0 komentāri
Pasaku rallijs

20130527_s_200Voyagerclub jau piekto gadu Jūs aicina kopā ar savu ģimeni, radiem, draugiem, paziņām, kolēģiem jautri pavadīt laiku piedaloties Pasaku rallijā, kas ir vienīgais rallijs, kurā var piedalīties un gūt prieku pilnībā visi- gan veci, gan jauni, gan pavisam mazi!

Šis rallijs ir īpašs ar saviem tēliem, kas Jūs sagaidīs katrā kontrolpunktā ( pirātu kuģis, sivēnu dzimta, Šreks ar princesi, Karlsons u.c.), kuri liks Jums izpildīt oriģinālus un nekur neredzētus uzdevumus, kuros bez mazajiem tikt galā nebūs tik viegli.

Šogad rallija atklāšana un starts norisināsies Cēsīs un arī kontrolpunkti slēpsies Vidzemes teritorijā, lai visiem būtu iespēja apskatīt vairākus tēlus un tikt galā ar uzdevumiem. Riņķojot pa Vidzemi un apciemojot tēlus, būs arī īpaša pietura mūsu vēderiem- vieta, kur iestrēbsim karstu zupiņu, piepildīsim vēderus un uzņemsi ...


Iesūtija: Kurou, Otrdiena, 28.05.2013 15:02, 0 komentāri
Mitsubishi kluba 5 gadi

5gadi_400
19.12.2012 :)
...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 19.12.2012 10:43, 1 komentāri
Konkurss sadarbībā ar lielo izmēru apavu veikalu "Apavi 40+".

Konkurss sadarbībā ar lielo izmēru apavu veikalu "Apavi 40+". www.apavi40plus.lv
apavi40plus_400
Balvā:
noderīgs komplektiņš apavu kopšanai un lietošanai, kā arī citi praktiski suvenīri no veikala "Apavi 40+".

Jautājums:
Cik Latvijas ražotāju produkciju var iegādāties veikalā "Apavi 40+"?
Jāuzmin pārstāvēto ražotāju skaits, ne produkcijas daudzums :)

Atbildes rakstam forumā

Atbildi gaidām līdz 14.11.2012.
No viena nika tiek pieņemta viena atbilde.

Par godu valsts svētkiem no 12.11.2012 līdz 17.11.2012 visām Latvijā ražotām precēm 15% atlaide!

...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 07.11.2012 17:37, 0 komentāri
Konkurss sadarbībā ar 1000 jūdzes

1000

Konkurss sadarbībā ar 1000 jūdzes
Konkursa jautājums:
Kurās no 10 ekspedīcijām 1000 jūdžu komanda viesojās cietumā.
Precīzākās un izsmeļošākās atbildes autoram būs balva no 1000 jūdzēm un nieciņš no mūsu kluba.

Konkurss beigsies 1.novembrī, kad arī tiks paziņots uzvarētājs.
No viena nika tiek pieņemta viena atbilde.
Blēdīšanās gadījumi netiks pieļauti.


Atbildes jāieraksta forumā - ŠEIT

...


Iesūtija: martinsb, Trešdiena, 17.10.2012 13:12, 0 komentāri
Japmeet 2012

japmeet_lv_2012_m1.jūlijā japāņu auto festivāls "Japmeet 2012"

Japāņu Auto Klubs sadarbībā ar portālu Japcar.LV piedāvā - "Japmeet 2012″ - Latvijas saiets japāņu sporta auto, eksotisko auto, stila auto īpašniekiem un entuziastiem! Pasākums notiks svētdien, 1.jūlijā sporta kompleksā "333″ (Sila Priedes, Ropažu novads), plkst. 14:00.

Jau trešo gadu Latvijā pulcēsim japāņu marku automašīnas, to īpašniekus un cienītājus "333″ trasē! Pasākumā būs iespēja apskatīt Latvijas japāņu auto klubu stendus, individuālo īpašnieku spēkratus, rallija auto, tūninga autoservisu projektus, autosporta komandas, un auto dīleru jaunākos automobiļus.

Dienas gaitā "333" kartingu trasē notiks braucieni vairākās disciplīnās, kur būs iespēja pārbaudīt sava auto tehniskās spējas, savu braukšanas prasmi un veiklību, salīdzināt ...


Iesūtija: martinsb, Piektdiena, 29.06.2012 00:37, 0 komentāri
Latvijas Drifta kausa 2.posms

20120529Mēs pateiksim, kur tev jābūt sestdien - Biķerniekos, Latvijas Drifta kausa 2.posmā

Sestdien, 2.jūnijā Biķernieku sporta bāzes lielajā trasē notiks jau otrais Lāčplēša alus Latvijas Drifta kausa posms.
Pirms sacensībām jau ir aizvadīti 2 treniņi, dalībnieki gatavojas, lai sniegums sacensībās būtu vēl labāks. Ar katru treniņu pieaug sportistu meistarība un viņi ar vien vairāk sāk aprast ar trasi. Paši sportisti saka: „Ātrums ir lielāks, stipri lielāks, trase platāka, leņķi lielāki, tātad adrenalīns ir ļoti liels, pirms starta pat sirds dauzās"...
6dien Biķerniekos ies karsti, to var redzēt pēc treniņiem, cīņas būs sīvas un agresīvas.
Latvian Drift Page sadaļā Facebook varat sekot līdzi visai informācijai, kā arī apskatiem par to, kā ir gājis treniņos.
Šoreiz Street un ProAm braucēji sacentīsies lielajā trasē, 2. jūnijā uz starta redzēsim jau visus pirmā pos ...


Iesūtija: Kurou, Otrdiena, 29.05.2012 08:19, 0 komentāri
Noslēdzies autofotoorientēšanās II posms „Lemesele 2012”

20110527Ar rekordlielu dalībnieku skaitu – 104 komandas, 14.aprīlī startēja autofotoorientēšanās 2012.gada II posms „Lemesele 2012”. Dažādu tehnisku problēmu dēļ līdz finišam nenokļuva 3 ekipāžas. Par vairākkārtēju ātruma ierobežojuma neievērošanu viena komanda tika diskvalificēta.

Pārējie sacensību dalībnieki varēja pilnībā izpaust savas orientēšanās un braukšanas prasmes gan pa Latvijas, gan Igaunijas ceļiem. Spriežot pēc dalībnieku atsauksmēm, grants ceļi Igaunijas pierobežā pavasarī ir piemēroti tikai 4x4 automobiļiem. Tomēr arī šis apstāklis nevarēja sabojāt dalībnieku jautro noskaņojumu.

Katrai komandai brauciena laikā bija iespēja pārbaudīt arī savas zināšanas un atjautību kontrolpunktos ar papilduzdevumiem - Minhauzena muzejā saskaitot pīles, bioloģiskajā saimniecībā „Lielkalni” piedaloties ogu minēšanas spēlē, ...


Iesūtija: Kurou, Pirmdiena, 23.04.2012 15:26, 0 komentāri
Pasaku Rallijs 4

201204192Mēs katrs esam dzirdējuši par dažādu veidu rallijiem- ir ralliji, kas domāti bērniem, citi- sievietēm, citi- vīriešiem, bet vai esiet dzirdējuši par ralliju visai ģimenei? Tieši tādu Jums ir sarūpējis Voyagerclub! Šis rallijs ir īpašs ar saviem tēliem, kas Jūs sagaidīs katrā kontrolpunktā (pirātu kuģis, sivēnu dzimta, Šreks ar princesi, Karlsons u.c.), kuri liks Jums izpildīt oriģinālus un nekur neredzētus uzdevumus, kuros bez mazajiem tikt galā nebūs tik viegli. Rallijs pats ir kā viena liela pasaka- ar saviem tēliem un piedzīvojumiem. Arī pats starts ir ārkārtīgi pasakainā vietā- Mežotnes pilī, kur pirms starta būs iespēja iemalkot kafiju un mazos rallistus sagaidīs zirdziņi Vega un Honga, kas izvizinās uz savas muguras. Protams, ka startā jautrību sagādās mūsu slavenais Discobusiņš ar karsējmeitenēm. Ņemot vērā mūsu degvielas cenas, pasak ...


Iesūtija: martinsb, Ceturtdiena, 19.04.2012 17:15, 0 komentāri
Autofotoorientēšanās ceturtā sezona ir atklāta

2012020924.februāra rītā Smeceres krogā, spītējot -37 grādu salam, 47 komandas pulcējās uz šī gada pirmo autofotoorientēšanās posmu "Madona-Jēkabpils".

Pēc dalībnieku sapulces un nedaudz mainītas starta kārtības ar "laimīga ceļa" vēlējumiem dalībnieki devās savā 7 stundu garā autofotoorientēšanās piedzīvojumā. Kontrolpunktu atrašana nesagādāja dalībniekiem īpašas grūtības, jo ziemas apstākļu dēļ vairums no tiem atradās ceļmalās. Grūtāk gāja ar kontrolpunktiem Madonas un Jēkabpils pilsētās, jo to atrašanās vietas kartē nebija atzīmētas. Šeit palīdzēja dalībnieku modrās acis un varbūt arī veiksme.

Par kontrolpunktiem ar uzdevumiem šoreiz bija parūpējušies viesu namu "Kučuru dzirnavas", "Gaiziņstars" viesmīlīgie saimnieki, viesnīca "Daugavkrasti", kā arī Kāla ezera padome un Varakļānu pils. Neizpalika arī gardās "Jaunkalēju" ma ...


Iesūtija: Kurou, Ceturtdiena, 09.02.2012 21:29, 0 komentāri
Pasākums 3 auto klubiem – mitsubishiclub.lv, celica-club.lv un mazda-club.lv!

brazilŅemot vērā, ka tauta joprojām ir ziemas guļā, tika nolemts uzmundrināt uzreiz TRĪS auto klubus.
Būs volejbols, galda teniss, ka arī citas izpriecas.
Līdzi obligāti jāpaņem labs noskaņojums, sporta drēbes un kluba KAROGS.
Izmaksas (50 LVL) tiks izdalītas starp visiem dalībniekiem.

Norises vieta: Rīga, Pludmales sporta centrs "Brazīlija" (Jūrkalnes iela 100)
Pasākuma datums: 2012. gada 29. janvārī.
Pasākuma sākums: 12:30

Diskusija pa tēmu ŠEIT

...


Iesūtija: martinsb, Otrdiena, 24.01.2012 10:57, 0 komentāri
Draugiem.lv profils

draugiem_logo_vTiem, kas vēl nav pamanījuši - Latvijas Mitsubishi klubs ir izveidojis savu profilu arī Draugiem.lv
Sekojiet, iesakiet draugiem, tādejādi popularizējot klubu un piesaistot jaunus apmeklētājus!

Mitsubishi kluba profils

...


Iesūtija: martinsb, Piektdiena, 18.11.2011 00:15, 0 komentāri
Boulinga turnīrs auto klubiem 2011

btak2011Boulinga turnīrs auto klubiem 2011

Norises vieta:
Rīga, Mūkusalas 71, T/C Rīga Plaza
Pasākuma datums: 2011. gada 11. Novembrī.
Pasākuma sākums: 20:00

Sīkāka informācija, pieteikšanās un diskusijas ŠEIT
...


Iesūtija: martinsb, Otrdiena, 18.10.2011 18:51, 0 komentāri
 3 Lapas 1 2 3