LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

Biedru uzņemšana
Pāriet uz lapu 1, 2  Nākošais

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Info
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 13:07    Tēma: Biedru uzņemšana Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Tuvojas jūnijs un nākamā biedru uzņemšanas kārta. Ja arī Tu vēlies kļūt par Biedrības "Latvijas Mitsubishi klubs" biedru, Tev vēl ir laiks izpildīt nosacījumus, lai par tādu kļūtu ;) Kādi tie ir - skaties šeit. Kandidātiem, kuri izpildījuši nosacījumus, tiks nosūtīta Biedra anketa.

Tāpat visiem potenciālajiem biedriem jāiepazīstas ar Biedrības Statūtiem un Biedra līgumu.

Iestāšanās Biedrībā ir pilnīgi un absolūti brīvprātīga. Biedrības biedra statuss gan uzliek pienākumus - piedalīties pasākumos, veicināt Biedrības atpazīstamību u.tml. Savas rindas vēlamies papildināt ar cilvēkiem, kas vēlas darboties, nevis tiem, kurus interesē tikai Biedrības sadarbības partneru piedāvātās atlaides un priekšrocības.
Uz sākumu
Uz augšu
jan4iks Vīrietis
Kluba biedrs

2002 Galant 2.5 VR4

Atbildes: 1471
AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 17:59    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Centīšos izpildīt kvalifikācijas noteikumus, jo jauns numura paliknītis noderētu :) !
Mitsubishi GALANT VR-4 (2002) - SOLD
Mitsubishi GALANT GDI (2000) - SOLD
Mitsubishi GALANT 2.0 (1997) - SOLD
Mitsubishi GALANT 1,8 (1990) - SOLD
Mitsubishi GALANT 1,6 (1985) - SOLD
Uz sākumu
Uz augšu
Zhubiite Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 18:30    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kuri ir tuvākie pasākumi, kuri jāapmeklē un kur atrādīt auto?
Uz sākumu
Uz augšu
ECO Evolution Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 18:34    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Mīts Rīga plaza 18 datumā ja nemaldos 19:00
tur būs novērtēšanas komisija :foto: viltīgais
Uz sākumu
Uz augšu
Zhubiite Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 19:07    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Būtu kruta ja ne pirmdienas mīti sakristu ar darbu. :(
Uz sākumu
Uz augšu
Kurou Vīrietis
Kluba biedrs

2005 Outlander 2.0 Turbo

Atbildes: 3468
AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 19:46    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

mīti dažreiz notiek līdz pat 9 vakarā, īpaši tagad, ja laiks būs silts. Droši vari ierasties pēc darba, nav obligāti 19:00 jābūt. :)
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 20:46    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

vieniigi pozitiivi buutu piezvaniit, ja baigi veelu taisies buut, var vairs neviena nebuut ;)
Uz sākumu
Uz augšu
Kurou Vīrietis
Kluba biedrs

2005 Outlander 2.0 Turbo

Atbildes: 3468
AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 20:49    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

bāc! atkal arniiic taisnība... :oops:
varbūt sadaļā kontakti vajadzētu uzrādīt kluba mob.tel.Nr? tieši šādiem gadījumiem? :huh:
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 12.05.2009 20:57    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

2100 8)

vispaar, ja nemaldos, tad kautkur bija publiceets, jaapameklee
Uz sākumu
Uz augšu
dzet12 Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 12:49    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

esmu sanemies, un arii veletos iestaties Klubinja! :inlove: :oops:
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 13:01    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Palasi nosacījumus, kas un kā - cik zinu, nevienu no tiem izpildījis NOTEIKTI neesi. Te ar vēlmi nepietiek - ir kaut kas arī jādara.
Uz sākumu
Uz augšu
dzet12 Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 13:03    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Monjka, esmu Iepazinies ar notiekumiem, un domaju ka 27 bushu atradiit auto! ;) un biedribas naudu varu parskaitiit!
Uz sākumu
Uz augšu
Drankje Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 13:06    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

DZet, izlasi veelreiz un uzmaniigaak :D Ar atraadiishanos vienreiz tikai nepietiek... Miitus jaapmeklee vairaakas reizes, lai vispaar valde izskatiitu tavu uznjemshanu.
Uz sākumu
Uz augšu
dzet12 Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 13:08    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Drankje, nu man Pingadiiba ir, Mitsu ir, 5miiti neridziniekam arii obligaati?
Uz sākumu
Uz augšu
Drankje Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 13:15    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Par 5 nezinu, to lemj valde, bet manupraat pirms uznjemt cilveeku klubaa, vinjsh jaaiepaziist gan neklaatienee, gan klaatienee. Pagaidaam iespaids ir taads,ka lai iestaatos klubaa tev biku jaapaaugas, jaapienjemas praataa un "jaasakraaj naudinja". Kaa tu domaa pildiit finansiaalaas saistiibas,kas ir kluba biedriem,ja pat uz miitu netiec pats saviem speekiem? Sorry par skarbumu.
Uz sākumu
Uz augšu
dzet12 Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 13:17    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Ka saka, SKARBUMS nekad nav par maz! ;) bet nu jaa.. es jau dabuuju raienu un mainiishos! ;)

un un nu nebija tai briidi naudas, un tagad beidzot sanemu naudu un tpc arii velos ietaties kluba kamer ir nauda, tpc arii ir doma 27 braukt uz Mitu, bet nu es nezinu celu :( un maby Tu varetu mani sagaidit pie Rigas zimes?
Uz sākumu
Uz augšu
Drankje Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 13:26    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Tas ir veel jautaajums ja pati braukshu, tad varam arii Jelgavaa tikties.
Uz sākumu
Uz augšu
Dj_Bored Vīrietis
īpašnieks

1992 Eclipse 2.0 Turbo

Atbildes: 928
AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 13:50    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Dzet12
Pamato savu velmi kāpēc tu vēlies būt kluba biedrs?
Simboliku gribās uz auto salīmēt?
Apģerba gabalus gribas iegādāties?
To visu var darīt arī nebiedrs bet gan Mitsu īpašnieks :) kā arī pie atribūtikas pierakstītais noteikums norāda to ka to var iegādāties jebkurš interesents kurš braukā ar Mitsu. (Ja es pareizi sapratu)
Tu esi pārliecināts ka spēsi intensīvi apmeklēt kluba sanākšanas pirmdienās? un kur nu vēl runāt par Oficiāliem/neoficiāliem kluba pasākumiem uz kuriem Kluba biedriem ir jāierodas, labi piekrītu ka pasākumi nav tik bieži, taču tāpēc jau teikts ka tos jāapmeklē :)
Un starpcitu, ari nebiedri var darīt visu to pašu ko biedri :) un vienīgais ko nebiedri zaudē tas ir "Mūsu draugu atlaides" un nedomāju ka tā ir liela bēda ;)

P.S Pa galvu ar kājām nespārdīt, man bernības trauma vari pazaudēt pusveselo saprātu traks
Ar rokām neaiztikt un apskatīt tikai ar acīm, ļoti trausla būtne dīvainis
Uz sākumu
Uz augšu
FlameRx Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 14:39    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

dzet12 rakstīja:
Ka saka, SKARBUMS nekad nav par maz! ;) bet nu jaa.. es jau dabuuju raienu un mainiishos! ;)

un un nu nebija tai briidi naudas, un tagad beidzot sanemu naudu un tpc arii velos ietaties kluba kamer ir nauda, tpc arii ir doma 27 braukt uz Mitu, bet nu es nezinu celu :( un maby Tu varetu mani sagaidit pie Rigas zimes?

nau jau ko daudz maaceet, kaa naac iekshaa Riigaa taa uz Muukusalas apli un tur Riga Plaza nepamaniit nau iespeejams :)

kautvai 1188 kartees apskaties vai maps.google.com :) elementaari, nau nekaada slepena pazemes bunkeru vieta :P
Uz sākumu
Uz augšu
Dj_Bored Vīrietis
īpašnieks

1992 Eclipse 2.0 Turbo

Atbildes: 928
AtbildētAtbilde saņemta: 15.07.2009 14:49    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

jaa un starpcitu es pie spices dziivoju :) varam arii tur satiksties ;) ja baidies ka neatradiisi ;)
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Info Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Pāriet uz lapu 1, 2  Nākošais
Lapa 1 no 2

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā