LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

Par uzlīmēm
Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Info
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
sleep6 Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 08.06.2007 16:58    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Var painteresēties tipografijā, kas nodarbojas ar sietspiedi. :) www.jt.lv
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 08.06.2007 17:58    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nez, sietspiede tak ir poligrāfijai, bet mums jau vajag plēvi...
Uz sākumu
Uz augšu
sleep6 Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 09.06.2007 12:52    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Var sākt ar uzlīmēl ķipa LV ovālajiem , bet sietspiedē drukā uz plēves ar ,tikai skatoties kāds izmērs :?:
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 09.06.2007 21:26    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu, paklausīšos, ko man pirmdien zēns stāstīs, un tad arī skatīsies tālāk...
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 26.06.2007 11:51    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Turpinot tēmu par tām nelaimīgajām uzlīmēm - šodien beidzot esmu sarunājusi randiņu ar puisi no uzlīmju kantora. Vakarpusē, cerams, man būs jums ko pastāstīt...
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 26.06.2007 19:39    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu tā. Pirmās taps uzlīmes uz aizmugurējā bampera - www.mitsubishiclub.lv. Balta, atstarojoša plēve. Tātad - man vajag jūsu auto pakaļējā bampera izmērus - cik lielu uzlīmi uz tā būs iespējams uzlikt. Jāizvēlas 2, max 3 izmēri, kuros šīs uzlīmes drukāt.
Uz sākumu
Uz augšu
SASPERjods Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 26.06.2007 22:52    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

kāds burtu fonts? , vajadzētu kaut kā aci uzmest :roll:
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 26.06.2007 23:15    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

vispirms tiks sagatavoti paraugi, kurus tad arī atrādīs. Par fontu - pagaidām norunājām, ka apskatīsies, kas ir standarts Mitsubishi uzrakstiem. Apskatīsies arī, kas notiek citās valstīs...

Bet nu primārais ir izmēri, lai varētu maketus uzmest...
Uz sākumu
Uz augšu
SASPERjods Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 27.06.2007 8:56    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

vajag kādus variantus ... piemēram 400*40 mm hvz nav nekādas nojausmas kādi ir izmēri :D jāiet bamperi jāmēra :roll:
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 27.06.2007 9:14    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Ir vajadzīgs tikai garums - augstums ies proporcionāli. Jāizvēlas 2, maz 3 izmēri - lai var piemērot visiem auto.
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 10:59    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Njus, kāds kaut ko teiks un stāstīs, jeb nāksies man pašai šovakar pa tumsiņu pa pagalmiem lavīties un visas Mitsu pēcpuses mērīt??? :roll:
Uz sākumu
Uz augšu
SASPERjods Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 11:01    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

vakarā mans izmērs būs!
:lol:
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 11:03    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Labi - uz PM, lūdzu!!!
Uz sākumu
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 11:44    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

a kaada ir uzliimes malu attieciiba? tb vertikaale:horizontaale, lai vienkaarshaak izreekjinaat cik augstu vai platu vajag? :hmm:
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 12:02    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Man jādod tikai horizontālais izmērs, tas ir, garums - augstums nāks proporcionāli. Maketus izlikšu publiskai apskatei.
Uz sākumu
Uz augšu
Janka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 12:13    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Manam garumā varētu būt līdz 1m, bet augstums gan nedrīkst pārsniegt 10cm. Galants vagons. :P
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 12:22    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Oki, piefiksēts
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 12:24    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kā jau iepriekš minēju, ņems kādus 2-3 izmērus, kuri daudz maz visiem piemērojami, jo tomēr jārēķinās, ka izgatavot 1 uzlīmi ir ir krietni dārgāk kā 10-20 gab.
Uz sākumu
Uz augšu
Pichus Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 12:54    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

es gribu kaut ko mazu un īpaši neuzkrītošu, nu kaut ko līdzīgu 150x50 mm robežās... :nezin:
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2007 13:02    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Pichus - kur tu šamo gribi līmēt???
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Info Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Lapa 2 no 6

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā