LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

Par uzlīmēm
Pāriet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Info
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 29.05.2007 16:20    Tēma: Par uzlīmēm Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu tā. Esmu izdomājusi, ka manai "meitenei" uz pakaļējā bampera pienāktos smuka mūsu mājaslapas adrese. Ceru, ka lieta nevilksies ilgi - pēc tam varēsim skatīties, vai pārēji kaut ko tādu grib un vai vispār is smuki. Vēl mav arī skaidrs, CIk tas maksā.

Tālāk arī lemsim par logu uzlīmēm, numura turētājiem un pārējie štruntiem.
Uz sākumu
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 29.05.2007 16:35    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

nu es ar labpraat ielimeetu sev pakaljeejos logos Mitsu kluba logo, vai lapas adresi :)
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 29.05.2007 19:47    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Gribās veikt testa līmēšanu - izvērtēt kantori u.tml. Tad jau skatīsies rezultātu, izmaksas u.tml.
Uz sākumu
Uz augšu
Snukzz Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 29.05.2007 21:11    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Es veicu dazaas aptaujas darba dariishanaas - teoreetiski LATSIGN kantoris vareetu buut ok... cenas gan nezinu...
Uz sākumu
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 30.05.2007 6:48    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

cik bijusi saskarsme ar latsignm tad kvalitaate ir ok, cenas atbilstoshas... nez kur bmwpower.lv uzliimes taisa?
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

2011 Outlander Nav norādīts

Atbildes: 1497
AtbildētAtbilde saņemta: 30.05.2007 9:03    Tēma: Re: Par uzlīmēm Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Monjka rakstīja:
Nu tā. Esmu izdomājusi, ka manai "meitenei" uz pakaļējā bampera pienāktos smuka mūsu mājaslapas adrese...

Tev takš ir Galants (viņš) - tas jau ir puika! :alus:
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 30.05.2007 9:17    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

A vārds vēl neko nenozīmē!!! Es vairāk pēc īpašībām skatos - kaprīza dāmīte... ;)
Uz sākumu
Uz augšu
Saf Vīrietis
Moderators

2011 Outlander Nav norādīts

Atbildes: 1497
AtbildētAtbilde saņemta: 30.05.2007 9:48    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nu jā...
Man gan: uzticams darba zirgs!
Vēl nearvienu Galantu nēsmu palicis pusceļā. :yo:
Uz sākumu
Uz augšu
Pichus Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 30.05.2007 10:19    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Apsolos noskaidrot kur BMWPower taisa uzlīmes... :super:
Uz sākumu
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 01.06.2007 20:51    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

kaa sokas ar uzliimeem un noskaidroshanu? :)
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 01.06.2007 21:04    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Nekā... :( Tas kantoris, uz kuru konkrētu pieprasījumu ar visām sava auto bildēm nosūtīju, pagaidām par beigtu izliekās. pirmdien trobeli taisīšu...
Uz sākumu
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 01.06.2007 21:13    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

man te bij viens kantoris, kur vareej ok kvalitaatee dabuut nakljenes kaadas vajadzeeja, tik diemzeel, tur viss aizklopeejaas ciet :( veel vareetu uzjautaat mazdapower.lv kur vinji seeen atpakalj taisiija uzliimes :) kaadreizi man uz mazdas bija mazdapower uzliimes :)
Uz sākumu
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 02.06.2007 8:20    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

eku te iespeeja viena :)
http://www.outdoor1.lv/plotera_pakalpojumi.php
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 02.06.2007 10:18    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Ieraudzīju mūsu darba mašīnīti un mirklī atcerējos visu epopeju, kas ar to aplīmēšanu saistījās... :shock: Bet var jau būt, ka šamējie labojušies...

Painteresēšos.
Uz sākumu
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 07.06.2007 11:48    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

kaa sokas ar paintereseeshanos? :)
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 07.06.2007 12:07    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

šonedēļ pilnīgi nekā... Cerams, ka nākamo būs labākt - tā gan būs pirmsatvaļinājuma nedēļa, tā kā lielas cerības neloloju... Bet nu darīšu, ko varēšu...
Uz sākumu
Uz augšu
Monjka Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 07.06.2007 13:31    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kā vilku piemin. tā vilks uzrodās... ;)

Tikko sarunāju randiņu ar uzlīmju kantori uz nākamo pirmdienu - šiem jau nu interese ir... ;) Un jau standartcenas nemaz tik trakas neizskatās.

Tad arī turpmāk ziņošu, kas un kā!
Uz sākumu
Uz augšu
arniiic Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 07.06.2007 18:08    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

jeeeei buus nakljenes :poha:
Uz sākumu
Uz augšu
SASPERjods Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 08.06.2007 10:45    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

kas ar dizainu uzlīmēm?
es grubu vienkāršu tekstu - mitsubishiclub uz sava auto pakaļas :D
Uz sākumu
Uz augšu
Snukzz Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 08.06.2007 12:26    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

uz savas nee? arii tur mees kautko uzziimeet vareetu! :P :P :P
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> Info Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Pāriet uz lapu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Nākošais
Lapa 1 no 6

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā