LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

1g udenssuknis
Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1, 2

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> ECLIPSE
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 02.08.2013 18:41    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

ko juus man varat ieteikt?! pirkt varstus,vadulas,sliipeet?! cik tas vareetu kopumaa maksaat?! vai njemt kkaadu galvu(kakji maisaa)?!
Uz sākumu
Uz augšu
kristy Sieviete

2000 Eclipse 3.0

Atbildes: 334
AtbildētAtbilde saņemta: 02.08.2013 19:09    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Viss atkarīgs no finansēm un cik ilgi plāno ar šo māšīnu brāukt salikt jaunus vārstus,vadīklas,gumijas+ pieslīpēt drošvien būs dārgāk nekā kaķis maisā,bet ganjav tai šrotes galvai vārsti arī būs pālietoti un prasīsies pēc pieslīpēšanas,vadīklas arī būs padilušas un gumijas pakaltušas :) .Ja plāno ar to mašīnu braukt labi ilgi,labāk ieguldīt esošajā,tad vismaz ir droši ka ar galvu labu laiku viss ir kārtībā 8)
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 02.08.2013 21:35    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

aptuveni ar kaadaam summaam man jaareekjinaas!? +-
Uz sākumu
Uz augšu
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 03.08.2013 23:14    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

taa arii es nesapratu kaa es peec vin koda varu zinaat cik skruuvju motors man ir...!?
Uz sākumu
Uz augšu
JanZi Vīrietis
īpašnieks

1994 Eclipse 2.0

Atbildes: 1168
AtbildētAtbilde saņemta: 05.08.2013 0:19    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

http://www.vfaq.com/mods/early-late-engine.html
rekur pastāsdtīts un parādīts ;)

DSM Eclipse 1G `94 Limited Edition
Friends - don't let friends drive stock!
Uz sākumu
Uz augšu
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 07.08.2013 12:39    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

paldies! prieks,ka vsmz kaads var paliidzeet! ;)
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> ECLIPSE Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Pāriet uz lapu Iepriekšējais  1, 2
Lapa 2 no 2

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā