Centrālā atslēga 2
Select messages from
# through # FAQ
[/[Print]\]

www.mitsubishiclub.lv -> Elektronika/Mehānismi

#1: Centrālā atslēga 2 Autors: Archii AtbildētAtbilde saņemta: 09.12.2019 15:58
    —
Nesen šeit rakstīju,ka cenšos tikt pie pults savam galantam. kopsavilkums - pie oriģinālās netiku,jo man neesot standarta, pasūtīju lēto ķīnas komplektu, kura vienīgā funkcija ir atslēgt durvis, viss būtu vienkārši līdz tiku līdz šim solim. - Jāpievieno 2 vadi pie '' opening signal'' un ''closing signal'', papētīju daudz pamācības,noskaidroju,ka tas jādara šofera durvīs pie tā slēdža, izjaucu durvis un atradu 5 vadus. brūns,melns,zili sarkans,zili melns, balti zaļš.,Pievienoju foto,lai vieglāk saprast. Varbūt kāds zin, kuri būs īstie? Centos atrast internetā diagrammas,atradu visādas citas krāsas. Galants 2000. gada.

Vadi - http://prntscr.com/q8bub7

Shēma - http://prntscr.com/q8buhl

Vēl viena lieta - krievu video atradu,ka galantam esot C. shēma jeb negative triggerwiring. Varbūt viņš kļūdās? Paspēju pieslēgt pie zili sarkanā + zili melnā, nestrādāja, tad savienoju brūno un zili melno, izsita drošinātāju,sapratu,ka vairs neeksperimentēšu un atskrēju te.

ļoti ļoti novērtēšu,ja kāds palīdzēs, esmu izmeklējies informāciju gan angliski,gan krieviski.

#2:  Autors: Archii AtbildētAtbilde saņemta: 10.12.2019 22:43
    —
Update, rekur atradu šos 5 vadus, bet no shēmas tāpat neprotu nolasīt,kurš ir opening un closing signal. http://prntscr.com/q90dcs

Ps. Ja kāds nočakarē centrālo, tad tas ir 15A drošinātājs, 11. pēc kārtas :D :D

#3:  Autors: DeadmaroZ-TLOTL AtbildētAtbilde saņemta: 11.12.2019 10:09
    —
Balts/melns pie peleeka atsleegshanai un baltais pie bruunaa aizsleegshanai, dzeltenais un dzeltns/mlns pie masas.

#4:  Autors: Archii AtbildētAtbilde saņemta: 11.12.2019 12:37
    —
Paldies par atbildi. Ar pelēko domāji melno? Pelēka nav vispār,viņš ir izteikti melns. Paldies, brūnais noteikti būs pareizs,jo netīšām salaižot brūno uz īso uzreiz aizslēdza durvis. (bez pults)
ā, pieļauju domu,ka skatījies pēc shēmas,ko zemāk ieliku. Tad laikam manā gadījumā tas būs balts/zaļš, jo vienīgais,kurš nesakrīt ar manual. Paldies, iešu mēģināt.

Pēdējo reizi labojis Archii 11.12.2019 14:02; labots 1 reizi

#5:  Autors: Archii AtbildētAtbilde saņemta: 11.12.2019 14:01
    —
UPDATE. brūnais vads strādā,aizslēdz durvis ar pulti,bet atslēgt vēl nav izdevies, mocīju gan balti zaļo,gan abus zili/melno, zili/sarkano, neesmu tikai aizticis melno,jo tā itka ir masa. atslēgt neizdodas nekādi.
Viss. Esmu nočakarējies ilgi, neiet un viss. Aizslēgt bez problēmām,atslēgt nevar. Var būt tā,ka pašam tam motoriņam (actuator) ir bojāta tikai remote unlock funkcija?

#6:  Autors: DeadmaroZ-TLOTL AtbildētAtbilde saņemta: 13.12.2019 21:53
    —
Atsleegshana ir tikai vadiitaaja durviim

#7:  Autors: Archii AtbildētAtbilde saņemta: 14.12.2019 16:14
    —
Jā,to es zinu, teorētiski laikam arī visu pareizi atradu un tad tikai pieleca. Iepriekšējā saimniece pulti izmeta gružkastē '' jo tā vairs neesot strādājusi'', tagad saprotu,ka vaina bijusi šajā motoriņā visticamāk. Esmu tik daudz stundas veltījis,lai izpētītu kā liek šo universālo sistēmu,ka tagad esmu diezgan pārliecināts,ka darīju visu pareizi, tātad vienkārši nestrādā.
Pamēģināšu aizvietot oriģinālo ar 3 eur vērtu no ķīniešiem,paskatīšos kā tad būs.
Šajā video dara aptuveni to pašu. Beigās parāda,ka oriģinālais bija beigts.

www.mitsubishiclub.lv -> Elektronika/Mehānismi

output generated using printer-friendly topic mod. Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas

Lapa 1 no 1