LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

4g63 galvas remonts!

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> ECLIPSE
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 10.11.2013 15:28    Tēma: 4g63 galvas remonts! Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

chau! intereseejos par galvas remontu peec zobsiksnas parplishanas! ir kaads kursh vareetu ieteikt kur to var izdariit?! pie artjoma uz pljavnjiekiem kkaadaa pagrabaa neveeleetos vest!(vai tamliidziigi) :D:D:D kaadas izmaxas vareetu buut taadam pasaakumam!? cik maxaa vaarsti?!(nedomaaju ka ir veerts salikt kkaadus varstus kuri bolderaajaa razhoti) gribeetos arii no klabonjas tikt valjaa...cik maxaa kompensatori!? interesee par un ap sho teemu iespeejamie varianti!
Uz sākumu
Uz augšu
Dj_Bored Vīrietis
īpašnieks

1992 Eclipse 2.0 Turbo

Atbildes: 928
AtbildētAtbilde saņemta: 11.11.2013 8:10    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

a nav vieglāk iegādāt ejošu motru pa kādiem 60-90Ls un iekrāmēt to?
Uz sākumu
Uz augšu
Micuks Vīrietis
īpašnieks

1992 Lancer 1.6 16V

Atbildes: 1644
AtbildētAtbilde saņemta: 11.11.2013 16:22    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Artjoms pagrabā to darbu pa saņiem arī nedarīs ;)
Aptuvenā bilde pieņemot, ka vadīklas ir veselas nav sadrupušas vai saplaisājušas!
Vārsti jauni ~10Ls gab, sēžu piegriezšana ~2Ls par sēžu, galvas slīpēsana ~20Ls, vārstu slīpēšana ~30-50Ls kompensātori 8Ls gab. neaizmirsti, ka tā ir 16V galva ;) + vārstu blīvslēgi + sadaleņu blīvslēgi, blīves un vēl matreali kas var būt bojāti/vajadzīgi un servisā arī izjaukšana salikšana!

Zini vai virzuļi ir veseli?

Pārdod Colt/Lancer/Galant/Eclipse daļas!
Uz sākumu
Uz augšu
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 14.11.2013 0:49    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Es jau taa arii esmu izdarijis-nopirku kakji maisaa!! iepriex man bija 7 bolt a tgd ir 6 bolt motors! un man nepatiik tagadeejais motors ne kaa vinsh darbojas ne arii kaa vinsh iet! nomainiju vinjam saljnjikus,zobeni udenssukni,elljas! elementaaras lietas! ja kaads var piedaavaat nesliktu 7 bolt motoru tad es labpraat izverteeshu piedaavajumu! tgd ljoti vajadziigs gaisa plusmas meeriitaajs vai deveejs! tas kursh zem droseles! ja kadam ir uzraxtat! nu acimredzot galvas remonta izmaksas mazliet neatbilst mashiinas vertiibai un tapec nebus laikam prata darbs kko tadu iesaakt! paldies jebkuraa gadijumaa par info! pats arii piedaavaju rezerves daljas no eclipses...saprotams 1g
Uz sākumu
Uz augšu
Micuks Vīrietis
īpašnieks

1992 Lancer 1.6 16V

AtbildētAtbilde saņemta: 14.11.2013 1:06    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

6bolt dzinējs ir lābāks par 7bolt, tikai vajag atrast normālu!
Gaisa masas mērītājs nav zem droseles!

Uz sākumu
Uz augšu
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 14.11.2013 1:21    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

kaa tad to brinumu pareizi sauc?!kkur te pat forumaa par vinju izlasiju un jau likaas aizdomiigi! man vinji ir divi ...uzliekot otru man apgriezieni leekaa kaa traki un mashiina noslaapst! atliku atpakalj to kursh daudz maz normaals! bet apgriezieni taa pat turpina leekaat!
Uz sākumu
Uz augšu
Micuks Vīrietis
īpašnieks

1992 Lancer 1.6 16V

AtbildētAtbilde saņemta: 14.11.2013 1:28    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

1G 6bolt MAFS (gaisa masas mērītājs) atrodas iekš gaisa filtra kastes, 2G starp gaisa filtra kasti un droseli.
Ja tu domā brīvgaitas motoriņu ISC tad tas atrodas zrm droseles!
Vajag uztaisīt diagnostiku, nolasīt visu devēju un izpildorgānu datus, ja nav kļudas tas nenozīmē, ka komponents strādā korekti!
Piemēram pārsvarā gadījumu check engine lampiņa neiedegas ja ir sadiluši ISC zobrati, kompis to vienkārši nesaprot.

Uz sākumu
Uz augšu
Dj_Bored Vīrietis
īpašnieks

1992 Eclipse 2.0 Turbo

AtbildētAtbilde saņemta: 14.11.2013 19:49    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

1. Kad nomaini to regulatoru, tad norauj klemmes lai pastāv bišk
2. Pēc nomaiņas paskaties kas notiek kad paskrūvē to skrūvi kas ir uz droseles..
He man gan ir tas regulators un strādājošs, bet tas ir ieskrūvēts dzinējā kautgan nav pieslēgts :D bet to nepārdošu, ja sataisīšu beiodzot vadības bloku tad viņš man būs vajadzīgs :D
P.S
braucu jau 5 gadu ar 6bolt dzinējiem un vienīgā problēma man ir mūžīgi nopuņķotās blīves un vārstu blīvslēgi, abiem dzinējiem nācās mainīt lai nekūoētu tik šausmīgi :)
Uz sākumu
Uz augšu
Micuks Vīrietis
īpašnieks

1992 Lancer 1.6 16V

AtbildētAtbilde saņemta: 14.11.2013 20:14    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Cik sapratu no autora tad auto raustaas arii gaitaa, tad briivgaitas regulaators pie vainas nebuus, driizaak mafs, bet lai nav jaaziile vajag diagnostiku, kljuudu lasiushana ar diodi neliidzees.

Uz sākumu
Uz augšu
Dj_Bored Vīrietis
īpašnieks

1992 Eclipse 2.0 Turbo

AtbildētAtbilde saņemta: 18.11.2013 15:23    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Tik pat labi vadības bloks tapat var uzvesties
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> ECLIPSE Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā