LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

Riepas ,diski!

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> ECLIPSE
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 27.06.2013 22:39    Tēma: Riepas ,diski! Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

chau visiem! gribeetu padiskuteet un rast atbildes par shiem jautaajumiem! mani interesee 1g eclipse! kaadi ir skruuvju attaalumi!?? vai kaadam ir pazistami cilveki caur kuriem varetu nopirkt diskus un gumijas! vai kaads ir licis 18niekus un kaa izpildaas?! paldies,par atsaucibu jau ieprieksh! :)
Uz sākumu
Uz augšu
einars Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 27.06.2013 23:23    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Atvainojiet jaunu topiku negribēju taisīt, interesē parametri 18''.par skrūvju attālumiem viss skaidrs, interesē 18'' uz 3000GT kāda gumija neķersies priekšā amortiņa atsperes pamatnē? ET - skaitlis cik vajag,jeb iznesums. man tagad 17'' 235*55 maza vietiņa pāri palikusi.
Uz sākumu
Uz augšu
JanZi Vīrietis
īpašnieks

1994 Eclipse 2.0

Atbildes: 1168
AtbildētAtbilde saņemta: 28.06.2013 18:03    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

1G eclipsei skrūvju attālums ir 5x114,3mm. ET - atkarībā no diska izmēra un platuma - 35-45.
Šādi izskatās 1G ar 1,5 collu sēdinājumu un r18 diskiem, apautiem uz 225/40 riepām. Disku ET tagad nepateikšu, tad man jāņem nost ritenis, lai apskatītos. Vizuāli manuprāt, ir ļoti labi - ārmala diskam nav ne uz iekšu arkā, ne pārāk daudz uz āru. Līdz amītim Arkās neķerās, vienīgi, ja auto ir piekrauts (3 cilvēki + bagāžnieks pilns), tad uz ātriem ceļa viļņiem reizēm iestrīķējas labajā aizmugures arkā.

DSM Eclipse 1G `94 Limited Edition
Friends - don't let friends drive stock!
Uz sākumu
Uz augšu
MitsuRacer Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 20.08.2013 18:47    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

chau,visiem! gribu notirit aluminija diskus no vecas kraasas!? runaa ka ar smiltim sabojashot disku!ieteikumi? kur? ar ko!? un cik tas maxaa!? esmu jau noavis gumijas nost...atliek tik vest un tirit!
Uz sākumu
Uz augšu
AivarsL Vīrietis
Kluba biedrs

2001 Galant 2.0

Atbildes: 1834
AtbildētAtbilde saņemta: 21.08.2013 7:28    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Var vest uz R1
Sīkāka info =>TE<=
binary Vīrietis
īpašnieks

1999 Galant 2.5 V6

Atbildes: 2602
AtbildētAtbilde saņemta: 21.08.2013 10:59    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Kā man savulaik R1 teica, tad pēc attīrīšanas (smilšošanas) diskus uzreiz vajag tālāk apstrādāt - nekāda staipīšana apkārt nav ieteicama, jo alumīnijs ir samērā aktīvs metāls.
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> ECLIPSE Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā