LOGO LOGO
   Sākums    Forums    Jaunumi    Lejupielādes    Saites
Mitsubishi Eclipse Cross
 MeklētMeklēt

Mitsubishi Eclipse 1994 g. 2.0 GT

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> ECLIPSE
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
dExIL Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 17.10.2011 10:50    Tēma: Mitsubishi Eclipse 1994 g. 2.0 GT Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Dobrij denj Vsem!Hotela prokonsultirovatsa...U mena takaja problema:dva mesaca nazad masina nacala glohnutj,troitj,rabotat s perebojami,nu i nacalis moi poezdki po servisam,nikto nicego ne mozet skazatj,pomenali maslo,t.k. nuzno uze bilo menatj,tak osmatrivajut vse horoso,tolko nemnogo otjehav glohnet..otvezla na diagnostiku,toze vse horoso...pricem glohnet na holostom hode,oboroti skacat,to nize odnogo-glohnet,to do dvuh dotagivajet(kak bi vitagivajet sama seba,ctobi ne zaglohla),uze i neznaju kuda obrasatsa...kstati,vcera otognala v garaz,ne mogla zaexatj,glohla kazduju sekundu..skazali vozmozno nuzno pomenatj toplivnij filtr..Ja somnevajus ,cto v nem delo,i na diagnostike skazali,cto nenuzno..Muza v Rige sejcas net, resila sdes uznatj,mozet kto cto posovetujet..a potom uze i v serviss SNOVA..Blagodarju!!!(Otvecajte na lat.jazike smelo,eto mne tazelo napisatj) ;)
Uz sākumu
Uz augšu
Micuks Vīrietis
īpašnieks

1992 Lancer 1.6 16V

Atbildes: 1644
AtbildētAtbilde saņemta: 17.10.2011 12:23    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Vaina iespējams vadības blokā (ECU), noņemiet, attaisiet un apskatiet vai nav tecējuši kondensatori!

Pārdod Colt/Lancer/Galant/Eclipse daļas!
Uz sākumu
Uz augšu
Dj_Bored Vīrietis
īpašnieks

1992 Eclipse 2.0 Turbo

Atbildes: 928
AtbildētAtbilde saņemta: 17.10.2011 21:21    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

cik saprotu tad iespejams taa ir taa melnaa 1g eclipse :) mozh nee :)
tik pat labi varbuut briivgaitas regulators, man bija liidziigi, to nomainot viss bija kaartiibaa, degvielas filtrs tur toch nekaadi nevar buut pie vainas. tads slaaptu nost un neceltu apgriezienus vispaar. Taapat var buut arii ka ecu vainiigs (kompis).
Uz sākumu
Uz augšu
Thunder_struck Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 21.10.2011 17:45    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

tur ir viena skruuviite kuru servisaa iespejams ir aizskruvejushi ciet,motoram uzkarstot apgriezieni nokriit liidz slapshanas robezhai... un pliki nomainot apgriezienu dachiku (gaisa iepludes reguletajs) es mainiju ,skruuveeju, reguleeju nekas nemainijaas.....beigas nomainiju visu to fignju kas shpricei galaa ir....respektiivi kur naak klaat tas dachiks un arii potences meeriitaajs.... viss chikiniekaa...pirms tam man bija anormaalaakie apgriezieni....es domajuka vaina ir tajaa ,ka kaada no taam daudzajaam atveriiteem ir aizgajusi ciet ..... sorry, ja kko ne pa teemu uzraxtiju. man bishinj klibo russian!
Uz sākumu
Uz augšu
Jur4iks Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 01.12.2011 19:33    Tēma: Sveiki:) Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

Man te probleemina maza ar mithu carisma 96g 1.8. Man servisaa pateica ka nestrada gaisa iepludes regulators tipa nosvilis :( Kur taadu vareetu dabuut lietotu? Jauns piko labu summu.
Uz sākumu
Uz augšu
urmass24 Nav norādīts
Viesis

AtbildētAtbilde saņemta: 01.12.2011 22:18    Tēma: Atbildēt uz tēmu Atbildēt citējot

carisma detalas vari no manis dabut ja pareizi saprotu tas ir gaisa meritajs
Uz sākumu
Uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu   printer-friendly view    www.mitsubishiclub.lv Foruma Saturs -> ECLIPSE Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā